Fontanna czekoladowa

To słodka atrakcja na każdą imprezę, która sprawdzi się dla tych małych jak i większych łasuchów. Smak soczystych owoców oraz kruchych przekąsek zanurzony w belgijskiej czekoladzie nada niepowtarzalny rarytas każdej imprezie.

Słodkie chwile nie zawsze dostarczają odpowiedniej dawki witamin. Mamy na to radę!

Owoce w kąpieli czekoladowej! Brzmi super, prawda?  Zapewniamy że smakuje jeszcze lepiej.

Banany, brzoskwinie, jabłka, truskawki i inne są podstawowym źródłem witamin niezbędnych w życiu każdego człowieka. Wyśmienitym dodatkiem do owoców jest belgijska czekolada. Połączenie tych dwóch składników sprawia że każdy z nas może poczuć dziecięcą radość !

Chcesz wypożyczyć fontannę czekoladową? Zadzwoń minimum tydzień przed imprezą, do kosztów wypożyczenia należy doliczyć kaucję (200 zł kaucję zwrócimy Ci przy oddaniu sprzętu). Czekoladę do fontanny kupisz u nas! W trosce o sprzęt nie ma możliwości wypożyczenia fontanny bez czekolady. Z doświadczenia wiemy jak różne produkty znajdują się na polskim rynku, które nie zawsze po rozpuszczeniu przypominają czekoladę z przeznaczeniem do fontanny.

U nas kupisz najlepszą w Polsce czkoladę firmy Callebaut®.

Od ponad 100 lat firma Callebaut® produkuje czekoladę Finest Belgian Chocolate w samym
sercu Belgii, wykorzystując do tego najlepsze składniki. Szefowie kuchni i mistrzowie czekolady polegają na tej
wyprodukowanej z oddaniem przekazywanym z pokolenia na pokolenie czekoladzie Callebaut®, ponieważ wiedzą, że zapewni ona pyszny smak ich wyrobom.

2 myśli na “Fontanna czekoladowa

  1. Pingback:Animacje dla dzieci - Ada

  2. Pingback:Animacje dla dzieci - Ada

Możliwość komentowania jest wyłączona.