Organizacja mikołajek

Tylko miesiąc dzieli nas od mikołajek. Mikołaj szykuje prezenty, czesze brodę i odświeża swoje czerwone ubranko a renifery: Kometek, Amorek, Błyskawiczny, Fircyk, Pyszałek, Tancerz, Złośnik, Profesorek i oczywiście Rudolf Czerwononosy  już szykują się do drogi. 

A czy Wy już jesteście gotowi na mikołajki? Do 6 grudnia pozostał już niecały miesiąc, więc najwyższy czas, aby rozpocząć przygotowania.

Oczywiście pierwsze co musicie zrobić to – napisać list do św. Mikołaja. To najlepszy sposób, aby dowiedzieć się o czym marzy Twoje dziecko. Usiądźcie razem – Ty i Twoja pociecha i napiszcie piękny list.

Mikołajki

 

Już wiesz o czym marzy Twój maluszek, teraz musisz tylko spełnić jego marzenia.

Możesz również zlecić to spełnianie marzeń ….. nam

Zadzwoń pod numer:  535 514 867

To numer do św. Mikołaja, który załatwi wszystko za Ciebie.

Wymarzony prezent Twojego dziecka zakupimy, a małe elfy przepięknie go zapakują.

Jeżeli jednak będziesz chciał sam zakupić prezent, przekażesz go przed wejściem Mikołaja.

Możemy również umówić się na przystrojenie Twojego domu przed wizytą tego ważnego gościa.

 

organizacja mikołajek

Organizacja mikołajek

Nasz Święty Mikołaj odwiedzi Twój dom by nie tylko wręczyć prezenty.  Będziecie mogli porozmawiać, wspólnie pośpiewać i pobawić. Mikołaj opowie również bardzo ciekawą i pouczającą bajeczkę. Na koniec będziecie mogli zrobić swoim dzieciom wspólne zdjęcie z Mikołajem, aby zatrzymać tę piękną chwilę.

Tak zorganizowane mikołajki, będą dla Twojego dziecka z pewnością wielkim przeżyciem i będzie je wspominało bardzo, bardzo długo z uśmiechem na twarzy.

 

organizacja mikołajek

 

Jeżeli chcesz, aby 6 grudnia św. Mikołaj zapukał do twoich drzwi,  zadzwoń do nas już dziś:

535 514 867

i zarezerwuj sobie odpowiednią dla Ciebie godzinę. A nasz najlepszy Mikołaj, przyjdzie właśnie do Twojego dziecka. Pozostawi nie tylko prezenty, ale również uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Nasz Mikołaj odwiedza domy, przedszkola, szkoły i firmy. Całą organizacją mikołajek od A do Z zajmiemy się my, Ty nie musisz się martwić niczym. A czas wolny możesz poświęcić na wspólne spędzenie uroczych chwil ze swoją pociechą i nauczenie go np. piosenki o św. Mikołaju:

 

„Mikołaj się zbliża, dzieci się radują, do kościoła śpieszą i tak wyśpiewują:

prawda jest, prawda jest, że święty Mikołaj dobry jest!”